Merhabalar,
Reklam,işbirliği ve sorularınız için bornova74@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

28 Temmuz 2015 Salı

Bioblas Color&More Saç Boyası Deneyimi!

Herkese Merhabalar,
 umarım gününüz şahane geçiyordur.


Bugün sizlere öncesi ve sonrası resimli olarak bir saç boyası ürün deneyimi paylaşacağım! 
Biota markasına ait bioblas saç boyası denenmek için firma tarafından gönderildi ve biz de sevgili annem eşliğinde denedik, boyayı da annem'e uyguladık!

bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blogİlk olarak ürünün vadettiklerini paylaşacağım ve sonrasında annem'in düşüncelerini objektif bir şekilde aktaracağım!

Uyguladığımız renk 1.0 siyah

bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog

5 mineral ve vitamin içeren bitkisel yağ ile saç dökülmesine karşı etkili ilk kit boya ile saçların boyanırken direnç kazanması artık mümkün; Saç sağlığı ve güzelliğinde bitkisel çözümler üreten BIOBLAS Ar-Ge ekibi, saçların boyanma sırasında gördüğü hasarı önleyecek, saçı derinlemesine besleyecek, saç dökülmesine karşı etkili bir yağ formüle etti ve saç dökülmesine karşı uzmanlığını bu bitkisel yağda 5 Mineral ve Vitamin ile birleştirdi 


bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog

COLOR&MORE içerdiği Kreatin ve Seramid ile renk pigmentlerinin saça derinlemesine işlemesini ve orada hapsolmasını sağlar. Color&More için Ar-Ge uzmanları saç boyalarının performansını ve içerdiği aktiflerin etkinliklerini test etti. En iyi pigment nüfuzu sağlayan ve beyazları %100 kapama özelliğine sahip boyayı geliştirdi. Boyama sonrası etkiyi arttırmak üzere hem saç dökülmesine karşı etkili hem boyanın kalıcılığını arttıran şampuan ve maske ise bu üstün bakımı tamamlamak üzere geliştirildi. 


bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blogbioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog


Genelge boya için farklı bir marka tercih ediyordu fakat memnun değildi diğer markalarda da istediğini bulamadığını için palette markasını kullanmaya devam ediyordu ta ki bioblas markası ile tanışıncaya kadar!

bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog
Paketin içinde her şey belirli olduğundan çok rahat boyama işlemini yapabilirsiniz! İçerisinde tek kullanımlık şampuan mevcut. Ufak bir de bakım yağı çıktı içerisinden ve annemin saçları yumuşacık oldu o bakım yağı sayesinde, şaşırdım kıskandım :) heheh


bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog

Aşama aşama anlatan bir broşür'ü var içerisinde,, bu da daha yeni boyamaya başlayacaklar için çok pratik ve yol gösterici olmuş!
Annem çok beğendi bu paketi ve kesinlikle değinmek istediğim bir konu var, saçlarınızı 18 yaşına gelinceye kadar lütfen boyamayın şimdi kendi yaşıtlarım dahil bir sürü genç kızları görüyorum erken yaşta saçını boyamış olarak, size anlatmak istediğim her şey doğru zamanda doğru yaşta güzel!

Zaten en güzel olan doğal saçınızın rengi ben 17 yaşındayım ve hiç bir zaman saçımı komple boyamayı düşünmüyorum yaparsam en fazla ombre modelini yaparım o da 18 veya ondan sonrasında ki yaşımda yaparım.

Erken yaşta boyadığınız saçlarınız var ya 18-19 yaşında daha kötü olacak ve bu kötü etkiler size erken yaşta boyamanın hatası olarak dönüş yapar! Bu sefer de çareniz kalmaz hep boyamaya düşkün olursunuz beyazlarınız çıkıyor diye!

Gelelim annemin önce/sonrası resimlerine!

Bu boyayı uyguladığımızda saçları yakın zamanda boya işlemi görmemişti yaklaşık 1.5 ay olmuştu boyamayalı!

Bu aşağıdaki resim önceki hali, saçların diplerindeki beyazları görüyorsunuz, bebek saçlarında da hafiften beyazlama mevcut!

bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog


    Genelge saçlarını koyu kahve'ye boyarız, çünkü esmer olduğu için daha da esmer göstermesini istemeyiz ama bir de siyah denemek istedik ve çok yakıştı! İyi ki siyah seçmişiz :)

Bu da sonraki hali, daha yumuşak daha ışıltılı daha kendine gelmiş bir saç!
Kesinlikle çok beğendik!

bioblas color&more saç boyası deneyimi, bornova74blog

Biz bu markayı kullanmaya devam edeceğiz ve sevgili Bioblas ailesine ve ilknur Koyuncu Balcı'ya bizi bu ürünle tanıştırmaya yardımcı olduğu için teşekkür ederiz!

Sizde daha da detaylı incelemek isterseniz ''bioblas'' tıklayabilirsiniz!

Yazıyı okuduğunuz için çok teşekkür ederim,kendinize çok iyi bakın her daim gülümseyin yorumlarınızı da eksik etmeyin!
Sevgiler

9 yorum:

 1. Son günlerde oldukça duyduğum ve gördüklerimle ilgimi çeken bir marka oldu. İlk fırsatta alıp deneyeceğim:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende çok rastladım bu markaya ve yazılarına ama dedikleri kadar varmış sahiden, şimdiden güzel günler de kullanmanız dileğiyle umarım memnun kalırsınız :)

   Sil
 2. Siyah çok iddialı ama bir o kadar güzel renk.Duruşu çok yumuşak çok naif.Güzel günlerde kullansın annen^^

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bence de kesinlikle öyle, resimler de gördüğümüz kadar keskin bir siyah değil dediğiniz gibi daha yumuşak ve naif! Teşekkür ederiz :)

   Sil
 3. Hello from Spain: I really like . Fabulous product. Nice hair. keep in touch

  YanıtlayınSil
 4. iyice ısınmaya başladım bu ürüne bir sonraki boya da kullanabilirim. Anneniz de sağlıkla kullansın:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bence de bir şans vermelisiniz, farkı kesinlikle göreceksiniz, teşekkür ederiz :)

   Sil
 5. Would you like to follow each on GFC, FB, Instagram and G+?

  vivianista.com

  YanıtlayınSil