Merhabalar, Bloguma hoş geldiniz!.
İstek yazı, Pr (markalar için) veya sorularınız olursa bana bornova74@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz..

23 Nisan 2016 Cumartesi

Seely Ütüsüz Ütü Mucizesi!

Tekrardan merhaba hanımlar,
 ilk olarak 23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım açıkçası küçüklüğümü çok özleyen biri olarak bu bayram bende çocuk olmak istedim/isterdim keşke zamanı geri alabilsek..

Neyse duygusallığa çok bağlamadan gelelim bugün ki bahsedeceğim mucizevi ürüne, belki duymuşsunuzdur Seely ürünün adı, ve ütüsüz ütü iddiası var.

Bende denedim resimde çektim öncesi/sonra ve bir de video oluşturdum.
Ürün resimde gördüğünüz şekilde ve güvenlik için kilidi de var yani dökme akma olmaması için.

Nasıl kullanılır derseniz kıyafetin buruşuk kısmına sıkıyorsunuz ve elinizle bastırarak ürünü iyice çekmesini sağlıyorsunuz daha sonra da ellerinizle sağa sola silme işlemi yapar şekilde düzleştiriyorsunuz bilmem anlatabildim mi :)

Neyse ki videosunu çektim :)
Bir üstteki resimlerde de öncesi sonrası hali mevcut, açıkçası ben ütü yapmayı hiç sevmem o sıcaklığı yok mu beni öldürüyor :) 

Hele bir de aceleniz varsa veya seyahat zamanında kullanmak için harika bir ürün.

Fiyatına göre de vadettiğini fazlasıyla veren bir ürün Seely.


Videosunun da izlemek isterseniz bu alttaki linke tıklayarak direk videoya ulaşacaksınız;Ben çok beğendim çok kullanışlı geldi bana, ve de ürünü n11, carrefoursa ve gratisler de bulabilirsiniz fiyatı da 9.90 tl.


Bir yazının sonuna daha geldik umarım ki severek okumuşsunuzdur, mutlu hafta sonları dilerim bir sonraki yazıda görüşmek üzere hanımlar :)


4 yorum: